Wyświetlanie jednego wyniku
Bardzo dobre produkty, opakowania szklane na plus, no i niezwykle miła Pani Natalia, która odpowiada na zapytania i wątpliwości. Pozdrawiam !
Ciekawa książka, dużo możemy dowiedzieć się o swoim życiu - i nieprawidłowościach żywieniowych. Książka wprowadza w zagadnienia o których nie mieliśmy "zielonego pojęcia". Teraz będę wiedziała jak zadbać o swój organizm. Dziękuję Natalio 👋🏿
Polecam!!! Po kilku dniach ustąpiły zaparcia, poprawił się ogólnie stan organizmu. Chociaż trochę za wcześnie, bo biorę kapsułki od 2 tygodni, żeby coś więcej dodać, ale i tak widzę ogólną poprawę. Polecam. Oprócz tego trzeba starać się jeść rozsądnie! I dużo pić wody.
Świetna książka polecam szczerze.Zanim udasz się do lekarza sprawdź jak możesz sobie pomóc w sposób naturalny mam ją i zawsze jest w zasięgu mojego wzroku z niejednej porady już skorzystałam i uwierzcie mi to działa. ♥️
Świetna i solidna firma i doskonałe produkty,zdecydowanie polecam