Od niedawna oglądam Twoje filmiki na YT, ale Twój sposób przekazu, zakres wiedzy a przede wszystkim tematyka zafascynowały mnie bardzo, dlatego bez wahania zamówiłam 2 egzemplarze Twojej książki. Uważam, że „Świadomy detoks” powinien znaleźć się w każdym domu. W moim jest – ale nie tylko. Podarowałam też tę książkę mojej synowej z okazji urodzin … Tatianie z domu Potapow. Mam nadzieję, że kojarzysz, jej kuzynką jest Twoja znajoma, która z rodziną mieszka we Włoszech. Możesz sobie wyobrazić nasze radosne zaskoczenie z zaistniałej sytuacji. Świat jest mały, Ukraina blisko, a przypadków podobno nie ma.
Natalio, gratuluję Ci serdecznie wspaniałego dzieła. Ja traktuję „Świadomy detoks” jako poradnik, do którego będę sięgała wiele razy.
W dzisiejszych czasach, kiedy medycyna konwencjonalna nie zawsze leczy, większość lekarzy to bezduszni rzemieślnicy, a producenci żywności nastawieni na zysk – takie prace jak Twoja są nam bardzo potrzebne, są nieocenionym źródłem informacji i wiedzy ratującej zdrowie i życie.
Anna


